Sme hrdí, na to, čo robíme. Napriek tomu si sme vedomí, že môžeme urobiť ešte oveľa viac. Tu je krátky zoznam našich cieľov:     

 

Prejsť na 100% ekologické potraviny z overených zdrojov, pretože napriek antipropagande nám sedliacky rozum vraví, že bio paradajka dozrievajúca na slnku je chutnejšia a zdravšia ako paradajka, ktorá v živote nevidela čistú pôdu a nezažila dotyk slnka.
Eliminovať emisie CO2 pri našej donáške využívaním elektromobilov a bicyklov ako prostriedkov na distribúciu. Odvážne. Ale keď to dokázali iní, môžeme aj my!

Produkovať „inhouse“ aspoň 50% zeleniny a ovocia v našej záhrade a vyrábať viacej vlastných surovín, ktoré používame pri varení (napr. vlastné sójové mlieko, seitan, kečup, džemy a pod.). Aj touto cestou vám ďakujeme, že nám prispievate do kompostu.

Získavať elektrickú energiu od zelených dodávateľov energie. Ak nejakého poznáte, dajte kontakt. 

Piecť a variť iba z bezlepkovej múky a obilnín, ktoré nepoznajú pesticídy a genetický „styling“. Málokto si uvedomuje, že už ani múka nie je to čo bývavalo. My áno.

Poriadať pre vás super akcie, kde budeme môcť spoločne osláviť zdravý životný štýl a podporovať skvelé projekty, lebo vieme, že v jednote je sila.

 

Ak si myslíte, že nám môžete pri v našej misii pomôcť, neváhajte nás kontaktovať!