Asi sme tak trochu blázni poháňaní láskou a úctou k planéte Zem, zdieľajúci túžbu po zdravšom životnom štýle, ktorí sa rozhodli urobiť niečo radikálne...

Zatúžili sme po tom, aby malo viacero ľudí možnosť zvoliť si výživné jedlo a objaviť výhody harmonického prístupu k životu (a tiež už nás už nenapĺňalo jesť kuracie prsia z Číny a pizzu)..a tak sme vytvorili Veggie.
Cieľom Veggie je vytvoriť nový pohľad na vegetariánsku stravu a ukázať, že je naozaj chutná, nutrične vyvážená, pestrá a zábavná.

Podávame sezónne a zdravé jedlá vyrobené zo surovín, ktoré sa snažíme získavať od lokálnych dodávateľov praktikujúcich trvalo udržateľné spôsoby spracovania, pestovania a chovu. 

Mäso vo Veggie prosím nehľadajte (áno, aj ryba je mäso). Napriek tomu ponuka Veggie nie je len pre vegetariánov, aj keď v kútiku duše veríme, že vás nadchneme k tomu, aby ste túto stravu zaradilo do svojho života aj ako spôsob obnovenia a ochrany našej prírody. Už len voľbou jedného vegetariánskeho jedla denne ovplyvňujete viac, než sa na prvý pohľad môže zdať.

Nezabudli sme ani na vegánov a celiatikov, ktorí si vo Veggie prídu na svoje. Všetci sú vítaní!

Náš koncept je jednoduchý. Byť dostupní. Preto sme zriadili v centre Bratislavy Veggie bistro a čoskoro spúšťame donášku obedov do firiem. Časom a s trochou šťastia sa dopracujeme aj do food courtov, kde sa zdravo rozmýšľajúci človek cíti trochu ako Alenka v ríši divov.

Fast alebo slow? Čo sa týka rýchlosti servisu, sme naozaj fast, ale filozofiou sa radíme do kolónky slow food. Vo Veggie sa snažíme opäť prepojiť jedlo so svojimi koreňmi a ľudí so svojim jedlom.
Ak ste to dočítali až sem, povieme vám tajomstvo. Sme čisto slovenský koncept. Ale nikomu to nehovorte, lebo to už možno nebude také cool. Thanx!